Kurumsal

Değerli müşterimiz;
FAVORİ OSGB genç ve dinamik kadrosuyla İş Sağlığı ve Güvenliği konusunda çeşitli sektörde elde ettiği deneyimlerle Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır. Bilinçli, tecrübeli, etik değerlere saygılı ekibimiz ve yönetim kadromuzla diyoruz ki; Hizmet Sektöründe “6331 Sayılı Kanunun her aşamasında” Varız ve Daime Olmaya Hedefleyenlerdeniz…
Hizmetlerimizi yerine getirirken önceliğimiz “Sonuç Odaklı Yaklaşım” dır. Bu yaklaşımla verilen hizmetler sadece öneri ve raporlar ile sınırlı kalmayıp , firma ve çalışanlarının kendilerini sürekli geliştirmelerini sağlamaktadır.

Kararlı ve daha iyiyi başarmak için hiç vazgeçmediğimiz şu temel prensipleri uygulamaktayız:
Müşterilerimizin işlerine artı değer katmak,
Doğru yaklaşımlar ve uygulanabilir çözümler üretmek,
Üstlendiğimiz her işi en iyi şekilde gerçekleştirmek için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamak,
Müşterilerimizin gizliliğine daima özen göstermek.
1 Ocak 2014 itibariyle 1 ve daha fazla çalışanı olan Çok Tehlikeli ve Tehlikeli risk grubuna giren tüm işletmeler İş Güvenliği Uzmanı, İşyeri Hekimi ve Diğer Sağlık Personeli çalıştırmak veya bu hizmeti Ortak Sağlık Güvenlik Biriminden almak zorundadır. Bu zorunluluk Kamu Kurumları ve Az Tehlikeli risk grubuna giren işletmeler için ise 1 Temmuz 2016 itibariyle başlayacaktır. Toplum sağlığı ve yasal mevzuat açısından işveren yükümlülüklerini yerine getirmesi gerekmektedir. Bu noktada her an birlikte çalışmaya hazırız.
Tanışmak ve birlikte çalışmak dileği ile…

Misyonumuz
İş Sağlığı Güvenliğinin firma ve çalışanlar için elzem bir ihtiyaç olduğunu inanıyoruz. FAVORİ ailesi olarak etik değerlere saygılı ekibimiz ve yönetim kadromuzla bunun için çalışıyoruz.
Vizyonumuz
Gücünü takım çalışması ve müşterilerinden alarak, verdiği hizmetlerde yeni değerler üreten ve bu değerlerle sektöründe lider bir kuruluş olmaktır.